Sportowy samochód do ślubu. Wypożycz najszybsze auto na tę wyjątkową okazję!

Chcesz wybrać się do ślubu luksusowym autem sportowym? Teraz to żaden problem! Najlepsze samochody możesz wypożyczyć już teraz w polskich wypożyczalniach. Na co można się zadecydować? Jaki są koszty związane z takim wynajmem?

Ferrari

Najczęściej wybierane samochody do ślubu to luksusowe limuzyny albo auta klasyczne – zabytkowe. Do tej kategorii zalicza się szeroka gama modeli, które mogą kapitalnie podkreślić tę wyjątkową okoliczność i nadać jej ekskluzywny, elitarny wymiar.

Jednak poza takimi modelami do dyspozycji jest także pełna gama innych aut, w tym samochody sportowe, które gwarantują maksymalne osiągi. Takie auto do ślubu także może być kapitalnym pomysłem na ten dzień!

Sportowe auta na wynajem

Lamborghini Gallardo, Ford Mustanga, Dodge Challenger, Aston Martin – to tylko niektóre sportowe auta, które można wynająć w wypożyczalniach działających również w Polsce.

Takie pojazdy wypożyczane są na różne okazje, na przykład na wieczory kawalerskie, na urodziny, do realizacji spotów reklamowych czy filmów i seriali. To kapitalna możliwość do tego, aby zasiąść za kierownicą pojazdu mającego pod maską mocarny silnik i rozwijającego „setkę” w kilka sekund.

Sportowe samochody doskonale nadają się również na ślub. Takie pojazdy mogą być kapitalną alternatywą dla popularnych modeli – sportowe auta do ślubu także przyciągają uwagę i podkreślają tę okoliczność, nadając jej wyjątkowy wymiar.

Wynajem sportowych aut – także bez kierowcy

Samochody wynajmowane na ślub często oferowane są wraz z kierowcą – szoferem, który prowadzi wtedy pojazd. W przypadku wypożyczalni samochodów sportowych istnieje także możliwość wynajęcia auta bez kierowcy – wtedy to przyszły Pan Młody albo Panna Młoda mogą poprowadzić pojazd.

Warto wtedy wybrać ofertę, która pozwala na wynajęcie auta na całą dobę – bez limitu kilometrów. Samochód będzie wtedy cały czas do dyspozycji wynajmującego. Sprawdzi się zatem jako samochód do ślubu, podczas dojazdu z kościoła albo z Urzędu Stanu Cywilnego na salę weselną. Również można wykorzystać go do sesji zdjęciowej w plenerze.

Gdzie można wypożyczyć sportowe auta do ślubu?

Samochody sportowe można wynająć dzisiaj w wielu wypożyczalniach – ich adresy dostępne są również przez internet.

Szeroką gamę modeli może zaproponować wypożyczalnia samochodów luksusowych, a także wypożyczalnie specjalizujące się w wynajmie samochodów sportowych.

Warto pamiętać o tym, żeby przeprowadzić wcześniejszą rezerwację samochodu. W tym przypadku będzie można mieć pewność, że konkretny pojazd będzie do dyspozycji wyznaczonego dnia – dnia zaślubin.

Ile kosztuje wynajem auta sportowego?

Za wynajęcie samochodu sportowego wcale nie trzeba płacić bardzo dużo! Ceny są znacznie niższe niż oryginalne koszty zakupu tego typu pojazdów – mogą one sięgać nawet ponad miliona złotych.

Najczęściej koszt wynajęcia samochodu sportowego na 24 godziny do wydatek rzędu 990 złotych do około 1490 złotych w zależności od wybranego modelu. W przypadku wynajęcia samochodu na dłuższy czas, na przykład na dwie doby, koszty także są atrakcyjne, na przykład wynoszą około 1700-2700 złotych. Dokładne cenniki można znaleźć na stronach internetowych wypożyczalni.

Istnieje także możliwość wypożyczenia samochodów w niższych cenach – tylko na dojazd do kościoła albo urzędu, a potem do sali weselnej. Wówczas jednak oferta najczęściej dotyczy wynajmu pojazdu wraz szoferem.

Wobec tego wynajęcie sportowego samochodu do ślubu może być kapitalnym wyborem dla każdej pary, która chce podróżować tego dnia samochodem innym niż wszystkie – osiągającym maksymalne osiągi i zapewniającym mnóstwo satysfakcji z jazdy. Rezerwację można wykonać nawet w tym momencie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *