Komfortowy fotel biurowy – najszerszy wybór znajdziesz w Centrum Krzeseł!

fotel futura 4 STo właśnie od fotela biurowego zależy komfort pracy, wobec tego należy dobrać go tak, aby pasował idealnie do użytkownika. W zwykłych sklepach wybór jest jednak niewielki. Gdy chcesz zakupić wysokiej klasy fotel, sprawdź sklep internetowy Centrum Krzeseł – to tutaj czekają na ciebie dziesiątki ergonomicznych i stylowych modeli!

 

Niedopasowany fotel biurowy może być przyczyną poważnych problemów z kręgosłupem. Prowadzi do nienaturalnego wygięcia pleców, a tym samym do nadmiernie napiętych mięśni oraz bólów kręgosłupa. To duże zagrożenie szczególnie w przypadku osób z pracą siedzącą, które spędzają po kilka godzin dziennie w tej samej pozycji.

 

Właśnie dlatego warto zadbać o odpowiednie siedzenie przy biurku. Powinni pamiętać o tym również pracodawcy, ponieważ pracownicy, którzy będą mieli do dyspozycji komfortowe fotele biurowe, będą rzadziej brali zwolnienia ze względu na stan zdrowia. Poza tym przełoży się to na ich wydajność pracy oraz na większą satysfakcję.

 

Jak dobrać odpowiedni fotel biurowy?

Przede wszystkim powinien być on dopasowany indywidualnie do użytkownika. Najważniejsze to szeroka gama regulacji, aby można było ustawić w odpowiednich pozycjach jego siedzisko, oparcie oraz podłokietniki. Każdy z nas ma w końcu inną sylwetkę, dlatego najlepiej wybrać wyższej klasy fotel biurowy zapewniający maksymalny komfort.

 

Dobry fotel biurowy powinien być również wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów. Do wyboru mamy fotele z pokryciami z tkanin lub ze skóry. Aktualnie bardzo popularne są te pierwsze, głównie wykończone specjalnymi siatkami, które zapewniają cyrkulację powietrza i powodują, że siedzenie jest wygodne nawet w ciągu upalnych dni. Fotele wykończone skórą naturalną lub ekologiczną są bardziej reprezentacyjne i chętnie wybierane do gabinetów i do sal konferencyjnych.

 

Należy zwrócić również uwagę na kółka wykorzystane w fotelu biurowym – powinny być one dobrane do podłoża. W przypadku parkietów lub paneli podłogowych zaleca się zastosowanie kółek miękkich, z kolei kółka twardsze sprawdzają się lepiej na podłożach z wykładziną.

 

Sprawdź już teraz fotele biurowe w Centrum Krzeseł

Sklep internetowy Centrum Krzeseł działający pod adresem https://www.centrumkrzesel.pl/ posiada w swojej ofercie szeroką gamę krzeseł i foteli biurowych przeznaczonych zarówno do domu, jak i do firmy. Łącznie to ponad 600 różnorodnych modeli – dokładnie opisanych, z fotografiami 3D oraz filmami, aby wybór odpowiedniego produktu był jeszcze łatwiejszy.

 

W asortymencie sklepu dostępne są nowoczesne fotele z wykończeniem z siatki, a także klasyczne i stylowe fotele wykończone skórą. Przy składaniu zamówienia możemy zdecydować się na wybór rodzaju, koloru i wzory materiału obiciowego. W przypadku większości modeli to kilkadziesiąt różnych materiałów. Dzięki temu istnieje możliwość doboru takiego wykończenia, które będzie pasowało do aranżacji przestrzeni.

 

Centrum Krzeseł – błyskawiczna wysyłka w 24 godziny

W sklepie internetowym Centrum Krzeseł zamówienia możemy składać przez 24 godziny na dobę – w razie dodatkowych pytań pracownicy zawsze są gotowi do pomocy i doradzą w doborze odpowiednich foteli biurowych.

 

Dzięki temu, że sklep dysponuje dużym magazynem, jest w stanie realizować większość zamówień w 24 godziny od momentu zakupu. Dzięki temu fotel może być u klienta nawet następnego dnia! Wysyłka produktów jest darmowa, dlatego oprócz ceny fotela nie trzeba ponosić żadnych dodatkowych kosztów.

 

Sklep pozwala również na skorzystanie z procedury zwrotu w ciągu 30 dni – zwroty również są darmowe. Dzięki temu zakupy w sklepie Centrum Krzeseł są całkowicie wygodne i bezpieczne. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *