Auta sportowe na wynajem: co oferuje wypożyczalnia samochodów sportowych?

Sportowy samochód można kupić na własność, gdy dysponuje się sporymi oszczędnościami. Można także wypożyczyć go w znacznie niższej cenie, aby na własnej skórze przekonać się o jego możliwościach. Co oferują wypożyczalnie aut sportowych? Sprawdź ofertę i przykładowe ceny razem z nami.

Coraz większa popularność wypożyczalni prowadzących wynajem samochodów sportowych powoduje, że klienci mają dzisiaj do dyspozycji sporo modeli z najwyższej półki. Chcesz spełnić swoje marzenie o pokierowaniu sportowym bolidem? A może planujesz event jak wieczór kawalerski albo wesele? Teraz bez problemu możesz otrzymać dostęp do jednych z najlepszych aut na całym świecie – bez przepłacania.

Jaką ofertę prezentują wypożyczalnie aut sportowych?

Chcesz poprowadzić model jak Chevrolet Camaro SS „Fifty, a może zawsze interesowały Cię samochody Mercedes A45S AMG? W wypożyczalniach możesz znaleźć je dla siebie w najlepszych wariantach wyposażeniowych.

Zazwyczaj wypożyczalnia samochodów sportowych prezentuje swoim klientom od kilku do kilkunastu różnych bolidów do wyboru. Można bez problemu znaleźć coś dla siebie, a wtedy, gdy poszukuje się konkretnego modelu, na przykład Audi R8 Decennium, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki internetowej, aby dowiedzieć się, która wypożyczalnia w Polsce ma go w swojej flocie.

Na stronach internetowych wypożyczalni można sprawdzić dokładne informacje o posiadanych przez nią pojazdach, między innymi ich zdjęcia oraz osiągi. Dzięki temu wyszukanie odpowiedniego pojazdu może być jeszcze łatwiejsze, ale z drugiej strony trzeba pamiętać o tym, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego często na wynajmie jednego modelu się nie kończy.

Ile kosztuje wynajęcie sportowego auta?

Koszty dotyczące wynajmu sportowych samochodów, na przykład jak Porsche 911 Carrera 4S, są zależne od indywidualnego cennika wypożyczalni, a także od czasu wynajmu.

Zazwyczaj wypożyczalnie oferują rozliczenia w dwóch wariantach, a mianowicie na doby oraz na godziny. Na pierwszą propozycję warto zdecydować się wtedy, gdy samochód ma być używany przez dłuższy czas, na przykład na wyjazd za miasto, do kręcenia filmu albo teledysku czy też na wieczór kawalerski. Z kolei druga opcja jest popularna na event, na przykład na śluby.

Zwykle koszty wynajmu dobowego rozpoczynają się od około 1000 złotych. Tyle trzeba zapłacić za modele jak Dodge Challenger SRT HELLCAT. Z kolei niektóre droższe modele to wydatek nawet około 1500-2000 złotych za jeden dzień. Zasadniczo, im dłuższy czas wynajmu, tym również niższa cena za jedną dobę.

Gdy chodzi o wynajem okazjonalny, czyli godzinowy, ceny zaczynają się od 300 złotych za jedną godzinę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *